Gęste włosy bez prześwitów w pół minuty!

Podobno cudowne rozwiązania nie istnieją, a jednak jest Tredu! Jesteśmy jednym z pionierów zagęszczania włosów metodą mikrowłókien i oferujemy najpopularniejsze tego typu kosmetyki na świecie. Ta rewolucyjna metoda pozwoli pozbyć się kompleksów spowodowanych przerzedzonymi włosami i zyskać wiele pewności siebie. Preparat Toppik to nic innego jak keratynowe drobinki, którymi posypujemy nasze włosy i w kilka chwil uzyskujemy efekt zagęszczonych włosów i zupełnie odmienionej fryzury. Na koniec wystarczy delikatnie je przeczesać, a będziemy mogli cieszyć się nieskazitelnym uczesaniem do następnego mycia włosów.

Aplikację można powtarzać wielokrotnie. Zagęszczacz do włosów jest całkowicie bezpieczny dla włosów, a także skóry głowy. Nie zawiera żadnych składników drażniących czy wywołujących alergię. Jest także pozbawiony parabenów i siarczanów.

toppik_1Mikrowłókna do włosów

Naszym najpopularniejszym kosmetykiem jest Toppik Fibers – mikrowłókna do włosów https://www.tredu.pl/toppik/toppik-fibers-12g,21.html. Sprawdzi się idealnie do rzadkich i przerzedzonych włosów. Dostępny jest aż w dziewięciu kolorach (czarny, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, średni blond, jasny blond, kasztanowy, siwy oraz biały). Można je ze sobą mieszać, by uzyskać odcień, którego potrzebujemy. Kosmetyk zawiera kilkumilimetrowe białkowe włókna, które swoim wyglądem imitują włosy ludzkie.

Mikrowłókna są naładowane elektrostatycznie, przez co łączą się z włosami zagęszczając je. Efekt jest natychmiastowy! Ta metoda sprawi, że twoja fryzura nadal będzie wyglądała całkowicie toppik_3naturalnie – nawet z bliska.

Mikrowłókna w sprayu

Do włosów, które są mocniej przerzedzone zdecydowanie lepiej zastosować Toppik Hair Thickener. Są to mikrowłókna w sprayu. Zapewniają jeszcze trwalszy efekt, który utrzymują się nawet w czasie deszczu, śniegu, a nawet silnego wiatru. Nie straszny im też pot. Sprawdzą się także idealnie, gdy chcemy przykryć siwe włosy lub pozbyć się odrostów. W każdej sytuacji mikrowłókna do włosów firmy Tredu będą się trzymać bez obawy o jakiekolwiek ubytki. Uczesz włosy, spryskaj je i delikatnie przeczesz palcami. W kilka chwil uzyskasz efekt gęstych włosów. Toppik Hair Thickener występuje w pięciu kolorach (czarny, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, siwy).

Toppik jest stworzony ze składników, które są całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera parabenów i siarczanów ani żadnych innych składników wywołujących alergię czy podrażnienia skóry głowy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na stronie internetowej https://www.tredu.pl/ możesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach Toppik oraz zakupić je w bardzo atrakcyjnych cenach. W razie jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu!