Bezbolesne leczenie zębów? To możliwe!

Bezbolesne leczenie zębów

Wiele z nas na myśl o wizycie u dentysty reaguje strachem. Faktycznie, niektóre zabiegi stomatologiczne nie należą do najprzyjemniejszych. Jednak Fotona-1dbanie o zdrowie swoich zębów jest niezwykle ważne, ponieważ zaniedbania mogą prowadzić nawet do poważnych chorób. Dlatego żeby zapobiec wielu zabiegom stomatologicznym warto raz na kilka miesięcy udać się na wizytę do dentysty. Jeśli jednak okaże się, że leczenie jest nieuniknione warto zapoznać się z najnowszą, najbardziej zaawansowaną technologią laserową. Urządzenie LightWalker AT Expert Plus zapewni bezbolesne i precyzyjne leczenie, które eliminuje ryzyko jakichkolwiek powikłań oraz w znaczący sposób pomaga w szybkiej rekonwalescencji.

Zatem LightWalker AT Expert Plus to same zalety:

  • bezbolesne zabiegi
  • nie ma potrzeby znieczulania
  • nieporównywalnie dobre efekty
  • pełne bezpieczeństwo

LightWalker AT Expert Plus – laserowy system medyczny

To urządzenie zrewolucjonizowało leczenie stomatologiczne! Połączenie dwóch laserów w jednym urządzeniu pozwala na osiąganie niesamowitych efektów!

  1. Pierwszy laser to Er:YAG – charakteryzuje go wysoka prędkość borowania w tkance twardej. Dzięki niemu w szybki sposób można przygotować ubytki zębowe.
  2. Drugi laser to Nd:YAG – niezwykle precyzyjny system pozwalający na zabiegi w tkankach miękkich zęba. Zapewnia efektywną dezynfekcję. Dodatkowo laser ten możne być stosowany w endodoncji, chirurgii oraz do zabiegów medycyny estetycznej.

HONmed – umiejętności i doświadczenie

Jednym z miejsc, w których można wykonywać zabiegi urządzeniem LightWalker AT Expert Plus firmy Fotona jest gabinet HONmed, który mieści się w Warszawie, w dzielnicy Żoliborz. Został on wyposażony w ten nowoczesny sprzęt, który jest rozwiązaniem problemów wielu ludzi. Można dzięki niemu wykonać wiele zabiegów z zakresu stomatologii laserowej jak np.

Laserowa stomatologia zachowawczaLogo-wieksze-230x174
1. Endodoncja – leczenie kanałów TwinLight
2. Laserowe leczenie nadwrażliwości
3. Periodontologia – leczenie chorób przyzębia TwinLight
4. Radiowizjografia cyfrowa (RVG)
5. Higiena stomatologiczna
6. Protetyka
7. Leczenie aft i opryszczki
8. Laserowa chirurgia stomatologiczna

oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej:

1. Laserowe wybielanie zębów metodą TouchWhite
2. Nieinwazyjne leczenie chrapania NightLase

Szczegółowo możesz zapoznać się z każdym z nich tutaj: http://honmed.pl/fotona-lightwalker/.

Oprócz zabiegów z zakresu stomatologii laserowej w gabinecie HONmed można wykonać zabiegi z zakresu laserowej medycyny estetycznej takie jak np. fotoodmładzanie nieablacyjne, resurfaicng laserowy czy też laserowy EndoLifting Fotona, laserowe usuwanie owłosienia twarzy, laserowe usuwanie przebarwień, usuwanie drobnych blizn i zmian skórnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://honmed.pl/. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi zabiegami – zachęcamy do kontaktu. Powierzając się w nasze ręce, mają Państwo pewność indywidualnej opieki.